Vyberte si tu správnou kombinaci služeb, přesně dle vašich potřeb.

máme oheň v srdci i pro váš projekt!
Nezávazná poptávkaOn-line kalkulátor

Co vám můžeme nabídnout?

Tvorba webové stránky

Hned na začátku spolupráce, vás vyzpovídáme, abychom zjistili jaká je vaše představa o designu webu a co všechno od něj očekáváte. Po technické stránce se budeme snažit zjistit jakou funkčnost by stránka měla mít.

DOMÉNA & HOSTING & SSL
Základem úspěchu a jeden z prvních úkolů, který musíme vyřešit je výběr té správné domény, pokud ji už samozřejmě zaregistrovanou nemáte. Rádi vám doporučíme vhodný název a typ domény, která bude přesně sedět vašemu podnikání a regionálnímu nebo tematickému zásahu a samozřejmě v případě potřeby zabezpečíme její bezproblémovou registraci od našeho partnera anebo sprostředkujeme její nákup od třetí strany. Co je na webové stránce neméně důležité je její hosting, tzn. místo, kde je webová prezentace fyzicky nahraná. Vzhledem k množství pokročilých funkcí, které vaše webová stránka bude obsahovat,  je v případě hostingu nesmírně důležité, aby byl hosting dostatečně rychlý, tj. dimenzován i pro vysokou návštěvnost a také splňoval všechny parametry, které jsou vyžadovány samotným redakčním systémem WordPress, jednotlivými pluginy, ale také prémiovou grafickou šablonou. Abychom předešli jakýmkoliv technickým „nedorozuměním“, které by nás v práci mohlo limitovat, nic nenecháváme na náhodě a „nakupujeme“ veškeré hostingy od našeho partnera – registrátora Wedos. Certifikát šifrovaného zabezpečení SSL je nyní již nutností a dostáváte ho k hostingu zdarma.
Pojďme to spočítat » cena již od 99 Kč/rok
WEB DESIGN & NÁVRH WEBU
Zjistíme rozsah vašich potřeb a podle toho nejdříve vytvoříme návrh struktury a grafické podoby vaši nové webové stránky. Po zapracování věcných připomínek a následném odsouhlasení celého konceptu vytvoříme reálný navrh a pak samotný web.
Pojďme to spočítat » cena již od 3.999 Kč
TEXTACE ANEB COPYWRITING
Pro vaši novou webovou stránku můžeme využít vašich vlastních textů anebo případně textů vašeho interního copywritera, ale s největší pravděpodobností bude vhodnější využít služeb specialisty, který se psaním textů věnuje profesionálně. Tím se může značně zlepšit kredibilita vašeho webu v očích internetových vyhledavačů, ale také vašich zákazníků.
Pojďme to spočítat » v ceně webu (včetně jazykové korektury)
FOTOGRAFIE & INFOGRAFIKA
U fotografií a jiných grafických elementů je to obdobné jako u textů. První možnost je, že využijeme vaše vlastní materiály anebo materiály připraveny vašim interním grafikem. Anebo použijeme fotografie a další potřebné grafické materiály z naší produkce. Pro tvorbu webu využíváme pouze legální zdroje s licencováním i pro komerční účely. Převážně se jedná o placené, ale i neplacené fotobanky. Po předchozí domluvě jsme schopni zajistit nafocení vašich produktů anebo vaší provozovny, případně vašich zaměstnanců, pro propagační účely. Součástí fotografování je následný postprocessing pořízených fotografií = upravení barevnosti, korekce expozice a případně vytvoření výřezů ze snímků.

Pojďme to spočítat » v ceně webu (fotografie z dostupných fotobank)

NAPOJENÍ NA ANALYTICKÉ NÁSTROJE
Základem úspěšného provozu vaši webové stránky je napojení na několik základních analytických nástrojů. Prvním je Search Console, nástroj od společnosti Google, který monitoruje tzv. organickou, tj. přirozenou (neplacenou) návštěvnost na vašem webu, ale také dokáže odhalit chyby procházení a další technické nedostatky. Druhým nástrojem je Google Analytics, který měří veškerou návštěvnost na vašem webu. Datových přehledů je v Analytics nespočet a slouží jako pravá ruka analytika/administrátora webu.

Pojďme to spočítat » základní analytika v ceně webu

ZÁKLADNÍ SEO
Zkratka SEO znamená ve volném překladu optimalizace pro internetové vyhledávače. Provedeme veškerá technická nastavení, aby se vaše stránka zborazovala na co nejvyšších pozicích v přirozeném (neplaceném) vyhledávání a vaši zákazníci neměli problém vás najít.
Pojďme to spočítat » základní technické (on-page) SEO v ceně webu

Pokročilé funkce / služby

Samotným vytvořením webové prezentace to nekončí. To je jenom začátek. Nabídneme vám moře pokročilých funkcí, technických vychytávek a „hacků“, aby se vaše webová stránka stala motorem vašeho podnikání.

ZABEZPEČENÍ & OCHRANA PROTI ÚTOKŮM
Možná o tom ani nemáte tušení, ale internet je plný nástrah a útočníků, kteří by se rádi zmocnili vaší webové stránky. Neradno problematiku zabezpečení podceňovat. Pokročilými technikami a nástroji dokážeme vaši webovou stránku zabezpečit tak, že riziko útoku snížíme na nepatrné minimum.
ZÁLOHOVÁNÍ & MONITOROVÁNÍ & AKTUALIZACE
Základem stabilního a hlavně bezpečného provozu webové stránky je pravidelné zálohování a aktualizace její součástí. Již tím se riziko útoku sníží až o 90 %. Když k tomu přidáme automatický monitoring, bude vaše webová výkladní skříň téměř nedobitná. Ale pozor, vždy jenom téměř.
Pojďme to spočítat » cena již od 299 Kč/měsíc
TVORBA LOGA & BRANDING
Nemáte logo anebo vaše dosavadní logo již dávno vyšlo z „grafické“ módy? Nevadí, naši grafici rádi pro vás logo vytvoří. Ale nejde pouze o logo. Můžeme to vzít pěkně od podlahy a nechat vytvořit kompletní grafickou identitu vašeho projektu a jako výstup dáme zpracovat tzv. brand manuál, který bude určovat vizuální podobu vaši on-line a off-line prezentace (web, vizitky, hlavičkové papíry, obálky, razítka, bannery, letáky, billboardy, atd.).
Pojďme to spočítat » cena již od 999 Kč (vytvoření loga)
NAPOJENÍ NA SOCIÁLNÍ SÍTĚ
Sociální sítě se staly fenoménem dnešní doby a to nejen u mladší generace. Ať jste truhlář anebo kartářka, v dnešní době je takřka povinností být vidět na sociálních sítích. Zabezpečíme vzájemné propojení vaši webové stránky se všemi známými sociálními sítěmi, které budou vhodné pro vaši oblast podnikání.
Pojďme to spočítat » cena již od 99 Kč
MĚŘÍCÍ & REMARKETINGOVÉ KÓDY
V případě, že se rozhodnete, že pro zlepšení vašeho podnikání investujete do on-line reklamy, první věc co budete potřebovat je nasazení různých měřících kódů jednotlivých reklamních systémů, které zabezpečují monitorování návštěvnosti, její zdroje, ale také počet a zdroj objednávek. Bez těchto kódů zkrátka nejde efektivně provozovat a optimalizovat reklamy.
Pojďme to spočítat » cena již od 399 Kč
EMAILING & NEWSLETTER
Emailové novinky (newslettery), ukázky produktů, články anebo jiné zprávy často tvoří až několik desítek procent firemních tržeb. Proč tento marketingový kanál opomenout? Nastavíme vám spolehlivé napojení na nejběžnější emailingové systémy a pomůžeme vám začít budovat vaši emailovou databázi, aby na vás zákazník nezapomněl.
Pojďme to spočítat » cena již od 199 Kč

Cenový kalkulátor

[estimation_form form_id=“11″]

Jak spolupráce probíhá?

Zadání

Potkáme se s vámi anebo absolvujeme delší videohovor, kde nám co nejpřesněji popíšete jak by měl váš web vypadat a co všechno by měl umět.

Návrh

Vytvoříme schematický návrh rozložení stránky anebo rovnou první grafický návrh přímo na webu. Společně se dáme do revize návrhu, který si odsouhlasíme.

Nastavení

Nastavíme veškeré technické záležitosti projektu a podpůrné procesy, bez kterých se tvorba vašeho webu neobejde. Pro správné fungování je to základ.

Realizace

Teď už to bude jenom na nás. Dáme se do samotné realizace vaší webové stránky, dle zadání a předem odsouhlaseného schematického návrhu.

plnohodnotný web na wordpressu

Univerzální řešení vhodné pro všechny typy projektů

WordPress je redakční systém, pomocí kterého jsme schopni vytvořit weby všech velikostí, jak „onepage“ osobní prezentaci, tak rozsáhlý web pro korporát. Výhodou je takřka nekonečná možnost nastavení a grafických podob.

  • Obrovský výběr placených a neplacených grafických šablon.
  • Nekonečné možnosti rozšíření pomocí pluginů anebo úprav na míru.
  • Rychlost webu po optimalizaci.
  • Široké možnosti napojení externích analytických a marketingových systémů.
  • Možnost vytvořit i složité, komplexní systémy.

Web na platformě Bootstrap 4

Jednoduchý HTML web vhodný na mikrostránky anebo miniprezentace

Platforma Bootstrap 4 se vyznačuje hlavně svou jednoduchostí, rychlostí práce a atraktivním designem. Weby na této platformě jsou jednoduché a rychlé, i když jim chybí některé pokročilé funkce jiných systémů.

  • Ekonomické řešení pro malé a nenáročné projekty.
  • Weby jsou rychlé a jednoduché.
  • Chybí některé pokročilé funkce.
  • Omezené možnosti editace designů a grafiky.
  • Vhodné pro menší prezentace, webové vizitky a mikrostránky.

Netušíte co některé výrazy znamenají?

Co to je Google Analytics a k čemu mi vlastně tento systém bude?

Abyste mohli svůj byznys rozjet na maximum, budete zcela určitě potřebovat investovat do reklamy. Ale nedá se dělat reklama bez měření a analýzy návštěvnosti. A jedním z nejběžnějších nástrojů na měření návštěvnosti na webu v současnosti je právě Google Analytics.

K čemu bych mohl potřebovat emailing a co to vlastně ten Maichimp je?

Emailing je jeden z nejefektivnějších nástrojů komunikace se zákazníkem. Ve zkratce, budujete postupně svou databázi klientů a odběratelů emailů, kterým pak pomocí platformy Mailchimp posíláte své akční nabídky anebo slevové akce na vaše služby.

~

Co to je ten SSL certifikát a budu ho opravdu potřebovat ke své práci?

Zcela určitě budete! SSL certifikát je šifrovací certifikát vydaný důvěryhodnou autoritou, který nám zabezpečuje šifrovanou, tj. zabezpečenou komunikaci prohlížeče a webového serveru. Některé prohlížeče již teď penalizují anebo jinak upozorňují návštěvníky na nezabezpečené weby a tím by mohla být narušena důvěryhodnost celého vašeho podnikání.

Co myslíte pod pojmem branding a co to vlastně znamená?

Brandingem bychom mohli nazývat jednotný grafický styl veškeré firemní komunikace. Součástí brandingu mohou být grafika loga, podoba obchodního sloganu, tzv. claim, použité typy písma na jednotlivých úrovních firemní identity, případně design vizitek, hlavičkových papírů anebo emailových podpisů.

Zadejte nezávaznou poptávku

5 + 14 =