Projekty našich klientů & naše vlastní weby

Rádi bychom se pochlubili několika klientskými projekty, které jsme vytvořili a v přehledu najdete i naše interní projekty, na kterých pracujeme již delší dobu.

  

Nezávazná poptávkaOn-line kalkulátor

Web vytvořen na WordPressu

Středně velký web luxusního salonu

Strukturou velice přímočarý web vytvořen s důrazem na vytříbený design a kombinaci vlastních a nakoupených obrazových materiálů. Jako veškeré naše weby, i tento je napojen na Google Analytics a Facebook, vytvořen za pomocí jednoho z nejpopulárnějších vizuálních vývojových prostředí – Divi, na základě docela benevolentního zadání. Web Můj Permanent byl vytvořen přibližně za čtyři měsíce.

Můj Permanent - salón permanentního make upu v Ostravě

Náš interní projekt na šabloně Extra

Magazín, který bude mluvit na rovinu

Magazín Straight je náš interně připravovaný projekt, kterému zlepšuje karmu ušlechtilá myšlenka. Bude propagovat kvalitní produkty a služby na českém trhu, které zato zkrátka stojí. Web byl předběžně postaven na šabloně Extra a zatím je pouze ve vývojové fázi.

Web vytvořen opět v divi

Jednoduchý web plný zážitků

Graficky povedený, leč paranoidními reklamními systémy svým zaměřením nepřijatelný web naši zpřátelené továrny na chlapácké zážitky. Web je napojen na veškeré běžné analytické nástroje a využívá odesílání poptávkového formuláře přímo přes naše SMTP servery, což zaručuje zvýšení spolehlivosti odeslání. Web byl vytvořen za dva týdny čisté práce.

Střelby Olomouc - zážitkové střelby s profesionály z Olomouce
Návrh lifestylového magazínu Straight.cz na šabloně Soledad

Náš lifestylový magazín ve verzi Soledad = náš favorit!

Návrh lifestylového internetového magazínu pro všechny moderní lidičky

Grafický návrh cool magazínu vytvořeného na šabloně Soledad, která se k tomuto účelu skvěle hodí a je zkrátka našim favoritem. Magazín bude plný článků o službách a produktech českého trhu, které zato zkrátka stojí. Web je pouze na vývojovém prostředí a není jisté, zda bude někdy spuštěn do ostrého provozu.

Připraveni dát se do toho s námi?

Pojďme nato! My jsme už na značkách!
Zadat nezávaznou poptávkuOn-line kalkulátor