Máte konkrétní dotaz? Neváhejte nám napsat! Anebo rovnou zavolejte!

Viděli jste webovou stránku, do které jste se zamilovali na první pohled? Anebo máte již dlouho v hlavě přesnou představu jak by měl váš web vypadat? Neváhejte a svoji vizi nám sdělte a my uděláme i nemožné, abychom vaši myšlenku přetavili do vizuální podoby. Technickou stránku nechte na nás. Stačí když co nejpodrobněji popíšete co se vám líbí, či nikoliv. To vše nezávazně až do momentu, než si plácnem!

 

Nezávazná poptávkaOn-line kalkulátor

Kontaktní informace 

Provozovatelem webu je:

Fenji Investment Group, s.r.o.
IČO: 268 55 801 | DIČ: CZ26855801
Kaprova 42/14
110 00 Praha 1 – Staré město

Spisová značka: C 330141 vedená u Městského soudu v Praze

Zanechte nám zprávu

5 + 9 =

Časté otázky

Jakým způsobem proběhne první kozultace?
V 90 % probíhá první konzultace dálkově přes Skype, Messenger, Whatsup anebo Viber, případně přes jakýkoliv jiný on-line „kecálek“. Její způsob a čas bude domluven v úvodním telefonním rozhovoru, který následuje po vypsání poptávkového formuláře anebo on-line cenového konfigurátoru. Pouze pro připomenutí, až do podepsání Smlouvy o dílo je vše nezávazné a kdykoliv můžou obě strany od jednání odstoupit, bez jakýchkoliv sankcí a otázek.
Kdy se stává naše dohoda závaznou?
Naše dohoda se stává závaznou až po podepsání Smlouvy o dílo. Ale samozřejmě i Smlouva o dílo se dá písemně zrušit a tak je vlastně vše na vzájemné domluvě.
Platí se předem záloha na práce?
Ne. Po klientech předem žádnou zálohu nechceme. Děláme to trochu jinak, než je obvyklé v ČR. S každým klientem podepisujeme Smlouvu o dílo s licenční doložkou. Weby tvoříme na našem serveru, tzn. v jednom z našich vývojových prostředí a až je web těsně před dokončením, vystavíme zákazníkovi fakturu. Po uhrazení této faktury přesuneme web na hosting klienta a na ostrou doménu. V případě, že nebude web plně uhrazen ve smluvené lhůtě, jedná se o porušení Smlouvy o dílo se všemi jeho důsledky.
Podepíšeme spolu nějakou smlouvu?
Ano. Před začátkem prací společně podepíšeme smlouvu o dílo s licenční doložkou, která zabezpečí převod licenčních práv k dílu (webu) na klienta, po dokončení prací. Smlouva je závazná pro obě strany.
Za jak dlouho bude náš web dokončen?
Toto se obecně určit nedá. Každý web je jinak rozsáhlý a jinak technicky náročný. Je možné, že jednoduchý jednostránkový web bude dokončen do tří dnů, ale realizace větších projektů může trvat i několik týdnů anebo i měsíců. Není radno cokoliv podcenit a uspěchat. Každopádně, odhad časového horizontu projektu bude před počátkem prací odhadnut a zapsán i ve Smlouvě o dílo a je možné ho změnit pouze písemnou (e-mailovou) dohodou obou stran v případě potíží. V případě, že v průběhu realizace vznikne prodleva s dodáním materiálů nutných k vytvoření webu na straně klienta, doba dodání hotového projektu se o délku této prodlevy prodlouží.
Bude vytvořený web dostatečně rychlý?
Ano. Weby, které vytváříme jsou rychlé a optimalizované. Snažíme se, aby i ty nejobjemnější weby, které vytvoříme měli nejdelší dobu kompletního načtení do 2 vteřin. Často se nám rychlost načtení u menších projektů daří stlačit i pod 1 vteřinu. Ale neradi bychom stránky „přeoptimalizovali“ až do té podoby, že na nich nic dynamického nebude moci běžet (funkční scripty a pluginy, grafické efekty, kvalitné fotografie). Vždyť důležitý je i design webu, ale co je hlavní, to je samotný obsah.
Bude vytvořený web zabezpečen?
Ano. Vytvořený web komunikuje s uživatelem pomocí zabezpečeného https protokolu a SSL certifikát, který je k tomu potřeba je ke každému webu instalován zdarma. Na webu je dále nainstalován a nastaven bezpečnostní plugin, který zamezuje vniknutí útočníka a také je nainstalováno omezení počtu chybných přihlášení do administrace webu, aby procházející roboti nepenetrovali web metodou „brute force“, tj. uhodnutí hesla postupným zadáváním do přihlášení. Na webu je také nainstalován firewall. Jako příplatkovou službu si klient může objednat denní zálohování svého webu a 24/7 monitoring běhu stránek.
Je možné přiobjednat služby fotografa?
Tuto službu momentálně připravujeme a již v krátkém čase bude možné jako příplatkovou službu objednat služeb fotografa, který přijede až k vám a profesionálně nafotí vaši provozovnu anebo určené produkty.
Vytváříte pouze weby anebo i e-shopy?
V tomto momentě vytváříme pouze prezentační weby. E-shopy neděláme. Myslíme si totiž, že na e-shopy existuje na trhu několik hotových řešení, které jsou často mnohem lépe technicky řešeny než e-shopy na WordPressu. Ale toto se může v budoucnu změnit.
Kolik mě web od vás bude stát?
Toto je také velice těžká otázka. Každý web je jiný a potřebuje jiný design a jinou funkčnost. Každopádně není problém si cenu webu orientačně spočítat pomocí našeho On-line cenového konfigurátoru. Píšeme záměrně orientačně, protože v případě, že na svém webu vyžadujete pokročilé funkce jako rezervační systém anebo kalendář schůzek apod., může být cena webových stránek i podstatně navýšena.

Připraveni dát se do toho s námi?

Pojďme nato! My jsme už na značkách!
Zadat nezávaznou poptávkuOn-line kalkulátor